Zarabianie kryptowalut to prawdopodobnie najkorzystniejszy sposób ich gromadzenia dla kryptosceptyków, którzy nie chcą ryzykować własnych ciężko zarobionych pieniędzy na zakup określonej waluty cyfrowej lub drogiej koparki, a jednocześnie czują potrzebę sprawdzenia tego rynku.

Tak się składa, że rewolucja blockchain unowocześniła także (i już) branże PTC, ang. paid to click, pol. zapłata za klik, zarabianie przez klikanie. W mojej przygodzie z zarabianiem w sieci miałem kiedyś krótki epizod aktywności na polu PTC. Jednak po przeliczeniu kilku parametrów zrozumiałem, że stworzenie sensownego dochodu z tego typu programów wymaga zbyt dużego nakładu roboczogodzin, a i sama idea jest trochę… nudna. Blockchain i kryptowaluty to zmieniły poprzez zmianę celu na długoterminowy i prawdopodobnie znacznie bardziej lukratywny…

Nie aktywność na bieżące wydatki, a aktywność inwestycyjna, czyli gromadź » trzymaj » czekaj i obserwuj

Rewolucja (Krypto)PTC?

Dzięki staremu doświadczeniu z PTC mam wyraźny punkt odniesienia, dlatego dostrzegam znaczącą różnicę między tym, co było a tym, co jest obecnie. Dotyczy to szczególnie nowego wzorca serwisu www do zarabiania w Internecie jakim jest tzw. kran (kryptowalutowy), ang. faucet.

  • Problem wysokiego minimum do wypłaty ROZWIĄZANY poprzez wprowadzenie wypłat natychmiastowych na mikroportfele – jak to zobaczyłem to byłem mocno i pozytywnie zszokowany. Można przyjąć z prawie 100%-ową pewnością, że im wyższe minimum do wypłaty, tym niższa wiarygodność i popularność programu. Wynika to z faktu, iż użytkownicy muszą dłużej gromadzić minimum i tym samym dłużej czekać na wypłatę. Im dłuższy jest ten okres, tym użytkownik odczuwa większe zniechęcenie, nabiera większych podejrzeń i wątpliwości czy w ogóle zobaczy swoje pieniądze. Kilka, kilkanaście osób z osiągniętym minimum, ale bez zrealizowanych wypłat i pojawiają się uzasadnione komentarze negatywne a wiarygodność programu spada.
  • Problem długiego terminu realizacji wypłat ROZWIĄZANY poprzez, tak jak poprzednio, wypłaty natychmiastowe na mikroportfele.
  • Problem długoterminowego gromadzenia minimum ROZWIĄZANY poprzez skupienie wielu kranów kryptowalutowych w 1 mikroportfelu, dzięki czemu jedno minimum do wypłaty z mikroportfela jest znacznie szybciej osiągane.
  • Problem czasochłonnej rejestracji w wielu programach ROZWIĄZANY poprzez otwartą i najszybszą, jednoparametrową rejestracje tylko z adresem email lub adresem portfela.
  • Problem niskich stawek został ROZWIĄZANY POŚREDNIO, dzięki drastycznym wzrostom wartości kryptowalut. Innymi słowy – grosze, które zarobisz dziś, jutro mogą być warte wielokroć więcej.

Dlatego aktywność w nowej branży kryptoPTC powinna mieć charakter inwestycyjny. Tzn. gromadzić waluty cyfrowe o największym potencjale, obserwować rynek, cierpliwie czekać na odpowiedni wzrost kursu i sprzedać. Kontrola emocji i nabyta umiejętność celnej dedukcji kryptobranży to cechy niezwykle pomocne » Jak szukać i znaleźć obiecujące kryptoaktywa? ANALIZA FUNDAMENTALNA »

Dowodem na oczywistą słuszność strategii HOLD (pol. trzymaj, branżowe HODL) jest historyczny kurs bitcoina i wielokrotnie powielona w rzeczywistości, życiowa opowieść o 16 BTC. Natomiast wstępne zrozumienie – bo gruntowne wymaga czasu – możliwości technologii blockchain pozwala uzmysłowić sobie dlaczego TRZEBA gromadzić kryptoaktywa w postaci cyfrowych walut i tokenów nowych startupów. Lektura tego artykułu może powierzchownie odpowiedzieć na to pytanie  » Wady i zalety kryptowalut »

Pomocne narzędzia do pracy w kryptoPTC

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.