Partnerska kopalnia kryptowalut ebizpro.pl

UWAGA! Programy antywirusowe mogą raportować o zagrożeniu i blokować uruchomienie skryptu do kopania. Wówczas konieczne jest dodanie wyjątku lub wyłączenie modułu chroniącego przeglądarkę w programie antywirusowym. Opinie na ten temat są podzielone – jedni widzą w tym niebezpieczeństwo o globalnym potencjale, drudzy wskazują na niedostosowane mechanizmy skanujące. Przy czym Avast ostrzega o najniższym niebezpieczeństwie w 3-stopniowej skali.

Kopalnia BTC

Kopalnia BTC

Kopalnia BTC

Kopalnia BTC

Kopalnia BCH

Kopalnia BCH

Kopalnia DASH

Kopalnia DASH

Kopalnia LTC

Kopalnia LTC

Kopalnia DOGE

Kopalnia DOGE

Kopalnie partnerskie w technologii webmining (browser mining) są dostępne dla każdego po rejestracji w kranie FreeBitco.in » oraz mikroportfelu CoinPot.co » Kopalnia ethereum ETH jest dostępna po rejestracji i tylko po zalogowaniu w EthereumLottery.net – AKTUALIZACJA październik 2018: EthereumLottery zostało zamknięte

Webmining to wygodne rozwiązanie w testach wydajności swoich urządzeń i gdy niemożliwe jest zainstalowanie minera. Więcej » Jak kopać kryptowaluty bez koparek i specjalistycznej konfiguracji?

Natomiast dla twórców witryn www jest to nowy sposób monetyzacji ruchu internetowego, którzy mogą swoim użytkownikom zaoferować możliwość wyłączenia reklam na stronie w zamian za udostępnienie mocy urządzenia na czas pobytu w witrynie. Ciekawe rozwiązanie, jednak często nieuczciwie wykorzystywane przez chytrych osobników, którzy bez poinformowania swoich czytelników, automatycznie włączają skrypt kopiący od razu po wejściu na stronę. Dlatego wychodząc naprzeciw temu zjawisku…

Osobiście na tej stronie eBizPRO.pl nie stosuje typowych reklam jak Adsense i innych, dzięki czemu czytelnik ma nieskrępowany dostęp do przejrzystych artykułów. Jeśli chcesz utrzymać taki stan rzeczy i wspomóc rozwój tej witryny, możesz po kliknięciu w jedną w powyższych kopalni, zostawić otwartą zakładkę przez pewien czas. Dzięki temu trochę kryptowalutowych groszy wpłynie na moje konto. Obiecuje mądrze je spożytkować 😉 Z góry dzięki!