TraXion proponuje uniwersalny bank na blockchainie dla mas umożliwiający użytkownikom przeprowadzanie wszystkich operacji finansowych za pomocą bezpiecznej i prostej aplikacji. Środowisko zdecentralizowane zmienia sposób w jaki ludzie prowadzą działalność poprzez egzekwowanie integralności danych, odpowiedzialności, przejrzystości i zaufania. Projekt przygotowuje ekosystem, w którym sektor non-profit spotyka się z sektorem nastawionym na zysk i wspólnie rozwijają synergię w odpornych na korupcję działaniach prospołecznych.

TraXion już wprowadził na rynek kilka produktów i usług, ponieważ planuje mieć znaczącą infrastrukturę przed pierwszą fazą ICO. Na chwilę obecną wdrożył cztery z sześciu elementów proponowanych w korzyściach skali wyjaśnionych w ich WhitePaper. Ich gotowa platforma blockchain jest skalowalna, niezmienna, posiada proweniencję biznesową, pozwolenia i wszystkie niezbędne elementy do realizacji inteligentnych kontraktów.

15 TXN za

  1. rejestracje z adresem email i adresem portfela ETH na stronie traxion.tech »
  2. dołączenie do grupy Telegram i subskrypcje Twittera – linki są dostępne w formularzu zgłoszeniowym »
  3. rejestracja z adresem email (musi być ten sam adres, który został użyty do założenia konta w traxion.tech), nazwami użytkownika Telegram i Twitter

+ TXN za zaproszenie nowego użytkownika (nieokreślony bonus)

Limit 10.000 zgłoszeń.

Zarejestruj się i odbierz tokeny TXN »

traxiontraxion

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.