Buglab proponuje unikalną, konkurencyjną, motywacyjną i łatwą w użyciu platformę, która zaspokaja rosnące potrzeby biznesowe. Buglab wspiera firmy IT, finansowe i detaliczne w identyfikacji oraz łataniu luk w bezpieczeństwie cybernetycznym, o których nie wiedzą, a powinny wiedzieć. Projekt sprawia, że usługi cyberbezpieczeństwa będą dostępne nawet dla bardzo małych przedsiębiorstw, które zazwyczaj nie dysponują odpowiednimi zasobami i budżetem, aby uporać się z deficytem bezpieczeństwa.

Platforma Buglab wykrywa i usuwa luki w różnych aplikacjach biznesowych, witrynach internetowych, aplikacjach mobilnych, urządzeniach Internetu rzeczy (IoT) i inteligentnych kontraktach. Projekt przekształca usługi testowania penetracyjnego w wyzwania, zwane konkursami dla społeczności niezależnych konsultantów ds. Bezpieczeństwa informacji z certyfikowanymi kwalifikacjami.

60 BGL (~9$) za

  1. dołączenie do grupy Telegram, subskrypcje Twittera i retweet wskazanego tweeta oraz polubienie Facebooka – wszystkie linki są dostępne w formularzu zgłoszeniowym »
  2. rejestracje z adresem email, adresem portfela ETH, nazwami użytkownika Telegram i Twitter

+ 10 BGL za zaproszenie nowego użytkownika (reflink jest dostępny po rejestracji)

Limit airdropa to 20.000 użytkowników.

Dystrybucja tokenów po ICO między 14 a 30 września 2018.

Zarejestruj się i odbierz tokeny BGL »

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.