Wyobraź sobie sytuację, że jednym kliknięciem sprawdzasz zmiany na kontach we wszystkich systemach, w których zarabiasz, inwestujesz lub graszGodna wizja?

Mi osobiście spodobała się “opcja poranna”, czyli budzę się rano, włączam sprzęt i jednym klikiem sprawdzam ile zarobiłem przez noc. Nie są to jakieś kokosy, ale wygoda przednia 🙂

Męczyła mnie ta wizja od wielu lat, ale ostatnio ją urzeczywistniłem dzięki współpracy ze zdolnym koderem o czym napisałem TU »

Poniżej przygotowałem instrukcje użytkowania aplikacji do odczytu wielu sald gotówkowych

Cash Balance Reader (CBR) »

Aktualizacja. Programista wysiadł jak sobie uzmysłowił ile roboczogodzin wymaga ten projekt. Powoli go wygaszam, ale jeśli ktoś jest zainteresowany jego reaktywacją i współtworzeniem to proszę o kontakt.

Pierwszy start CBR

  1. Dodaj swoje konta. Jeśli nie widzisz swojego programu na liście możesz go zgłosić a my go dodamy do CBR.
  2. Ustaw wybraną kolejność w Spisie Kont lub jej nie ustawiaj. Osobiście na samą górę przenoszę konta podświetlone na zielono, czyli te, które przekroczyły minimum do wypłaty.
  3. Aktualizujesz lub ustawiasz autoaktualizacje i apka w tle aktualizuje się w zadanym interwale czasowym. Ze zbiorczej aktualizacji można wygodnie wyłączać konta, w których saldo zmienia się rzadko.

Opcje CBR

SPIS KONT

Centrum aplikacji z tabelą, w której znajdują się dodane konta. Podejrzewam, że dla nowych użytkowników jedynymi niezrozumiałymi elementami tabeli może być pierwsza kolumna i dwie ostatnie. Ptaszki w pierwszej kolumnie wyłączają program z aktualizacji zbiorczej, natomiast dwie ostatnie kolumny to kolejno Autoaktualizacja pojedyncza i Aktualizacja pojedyncza.

DODAJ KONTO

Formularz, który należy wypełnić dodając nowe konto:

  1. Wybór Serwisu z menu rozwijalnego.
  2. Podanie loginu i hasła w przypadku programów HTTP/S, w przypadku programów API podanie tylko nazwy wyświetlanej w Spisie kont.
  3. Minimum do wypłaty jest automatycznie pobierane z tabeli charakteryzującej dany program, która znajduje się pod formularzem. Jednak zawsze można ją zmienić podczas dodawania konta (przydatne w indywidualnych przypadkach). Od tego ustawienia zależy podświetlenie konta na zielono oznaczające gotowość do wypłaty.

USUŃ KONTO…

… to usuń konto 😉 Nie istnieje opcja edycji konta, dlatego jeśli powstanie taka konieczność, wystarczy konto usunąć i dodać od nowa.

DO GÓRY / W DÓŁ

Zmienia położenie podświetlonego konta w Spisie kont.

WCZYTAJ

Wczytuje do programu plik konfiguracyjny.

ZAPISZ

Zapisuje ustawienia i dane aplikacji.

AKTUALIZUJ

Aktualizacja wszystkich kont zaznaczonych w Spisie kont.

AUTOAKTUALIZACJA

Aktualizacja wszystkich kont zaznaczonych w Spisie kont, co wybrany odstęp czasu (1, 2, 5, 10, 30 minut i 1 godzina). Wówczas apka musi działać w tle.

OPCJE

  • Autozapis po aktualizacji. Automatyczne zapisanie danych po skończonej aktualizacji. Gdy jest zaznaczone nie trzeba za każdym razem klikać Zapisz
  • Autowczytanie po uruchomieniu. Automatyczne wczytanie pliku konfiguracyjnego po włączeniu programu. Gdy jest zaznaczone nie trzeba za każdym razem klikać Wczytaj
  • Odtwórz dźwięk po zakończonym cyklu. Sygnalizacja dźwiękowa po zakończonej aktualizacji zbiorczej, nie pojedynczej.

POL/ENG

Zmiana języka.

Więcej o samej aplikacji Cash Balance Reader można przeczytać w poniższych artykułach:

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.