BitCore to kryptowaluta ze stosunkowo szybkimi i tanimi płatnościami oraz wysoką skalowalnością ekosystemu, która powstała 24 kwietnia 2017.

Projekt Bitcore charakteryzuje się przeprowadzaniem regularnych airdropów swojej waluty BTX, które wymagają spełnienia jednego z dwóch warunków:

  1. minimum 1.000.000 satoshi (0,01 BTC) w portfelu BTC uprawnia do odbioru monety BTX w stosunku 1:2, czyli minimum 1 milion satoshi daje darmowe 0,005 BTX (500.000)
  2. minimum 1 BTX w portfelu BTX uprawnia do odbioru 7% od stanu konta co poniedziałek – oprocentowanie tygodniowe!

Dlatego zgromadzenie 0,01 BTC i 1 BTX to jedne z głównych celów strategii zarabiania kryptowalut FAMA » realizowane między innymi poprzez krany bitcoin » i bitcore » Osobiście jeszcze ich nie osiągnąłem, ale gdy to zrobię uaktualnię ten artykuł o precyzyjny przewodnik bezpiecznego odbioru airdropów BTXa. Anglojęzyczne tutoriale są dostępne na ich oficjalnej stronie…

https://www.bitcore.cc/ »

Kryptowaluta BTX jest dostępna na giełdach i listowana przez CMC »

Uwaga! Część społeczności narzeka na ostatni sposób potwierdzania odbioru BTX przez portfele BTC. Wcześniej był w pełni akceptowalny podpis wiadomości, ostatnio kontrowersyjna zabawa z kluczami prywatnymi. Dlatego każdy zainteresowany powinien samodzielnie zgłębić temat i upewnić się czy wszystkie warunki bezpieczeństwa są spełnione.

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.