Aelf oferuje zdecentralizowaną sieć chmury obliczeniowej opartą o nową generację skalowalnego blockchaina wykorzystującego strukturę multi-chain i przetwarzanie równoległe.

Tokeny ELF są już dostępne na giełdzie i listowane na CMC »

• 31 mln ELF przeznaczone na marketing i airdropy w pierwszych 3 latach rozwoju projektu!

Jak zarabiać tokeny ELF?

Tokeny ELF otrzymuje się codziennie według  przelicznika uwzględniającego dzienne limity tokenów dla wszystkich użytkowników za np. subskrypcje Twittera, dodanie nowych członków grupy na Telegramie, tweet z hashtagiem @aelfblockchain, retweet z oficjalnego konta projektu, odpowiedź na tweet, polubienie tweeta lub zaproszenie nowych użytkowników na 8 poziomach (!)

W przypadku projektu Aelf struktura wielopoziomowa nie jest wadą, gdyż twórcy zadbali o uczciwe i przejrzyste wyliczenia. Dodatkowo, projekt nie wymaga inwestycji, co charakteryzuje typowe kryptowałki.

Lista zadań marketingowych od Aelf

Zadania Aelf

Zarejestruj się w Aelf i zacznij zarabiać tokeny ELF »

Aelf rejestracja

Wypłata tokenów ELF

Minimum do wypłaty to 1 ELF. Realizacja wypłaty trwa 3 dni robocze. Zarobione tokeny będą dostępne do wypłaty po 30 dniach. Jednak należy wiedzieć, że wypłata tokenów uniemożliwia naliczenie odsetek! Tym samym, strategia HODL jest najwłaściwsza – trzymać, nie wypłacać i nie spieniężać, jeśli nie ma potrzeby!

Wypłata ELF

Oficjalny temat na głównym kryptoforum (ang) https://bitcointalk.org/index.php?topic=2629781.0 »

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.