Yoo-Mi proponuje osobistego, cyfrowego asystenta zdrowotnego wykorzystującego sztuczną inteligencję i  zalety technologii blockchain.

Tokeny UME za

  1. rejestracje z adresem email i adresem portfela ETH (1 punkt)
  2. subskrypcje Facebooka, Twittera, Youtube i Linkedin (za każde 25 punktów)
  3. komentarz w serwisie (10 pkt)
  4. dołączenie do grupy Telegram (60 pkt), subskrypcje Medium (75 pkt), konstruktywny komentarz na forum Bitcointalk (85 pkt), polubienie, skomentowanie i udostępnienie filmu na FB (80 pkt), polubienie i udostępnienie wpisu na FB (60 pkt), odpowiedź na tweeta z pytaniem o projekt (60 pkt), polubienie i retweet filmu (60 pkt)
  5. zaproszenie nowego użytkownika (100 pkt)

Bez poleconego i konstruktywnego komentarza zebrałem 221 punktów. Aktualizacja: twórcy projektu regularnie dodają nowe zadania, więc obecnie jest więcej punktów do zebrania.

Mechanizm przeliczania punktów na tokeny. 1,25% z całej puli tokenów jest zarezerwowane dla programu airdrop / bounty, przy czym pula jest uzależniona od wolumenu sprzedaży tokenów. Dodatkowo przelicznik punktów na tokeny jest zależny od liczby uczestników i liczby zarobionych punktów. Nieokreślona i zależna wysokość nagród stwarza możliwość zarobienia stosunkowo wysokiej ilości tokenów.

Program trwa od 16 lutego do 7 kwietnia 2018.

Dystrybucja tokenów w ciągu 60 dni po okresie sprzedażowym.

Zarejestruj się i odbierz tokeny UME (Sign Me Up!) »

Yoo-mi

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.