Shivom proponuje zdecentralizowany ekosystem genomiki będący docelowo największym rejestrem genów na świecie i jednocześnie globalnym, spersonalizowanym systemem opieki zdrowotnej. W tym zintegrowanym rozwiązaniu dla pacjentów i dawców danych genomowych każdy może mieć sekwencjonowany i bezpiecznie przechowywany genom.

Projekt umożliwia dawcom danych DNA podjęcie współpracy z autorytetami w dziedzinie biotechnologii, opieki zdrowotnej i rządowymi instytutami badawczymi. Nawet promuje się jako współinicjator bezprecedensowej ery cudów medycznych czy następnej ery genomiki. Partnerem projektu jest GTG Labs – spółka technologiczna z branży genetyki listowana na NASDAQ.

Użytkownicy za udostępnienie swoich danych będą otrzymywać wynagrodzenie. Natomiast na otwartym rynku instytucje medyczne, organizacje badawcze, rządy, firmy farmaceutyczne, ubezpieczeniowe i grupy wsparcia pacjentów będą mogły dodać swoje usługi, aplikacje, analizy danych o genach i z tzw. medycyny spersonalizowanej.

Dokładna i kompleksowa interpretacja genomu będzie możliwa tylko wtedy, gdy społeczność biomedyczna przeanalizuje wystarczającą liczbę sekwencji genomu reprezentujących pełny zakres naturalnej ludzkiej zmienności. Jednak na chwilę obecną wiele populacji wciąż jest niedostatecznie reprezentowanych w publicznych bazach danych.

Tokeny OMIX o wartości 12$ za

  1. dołączenie do grupy Telegram, subskrypcje Twittera i 2 retweety postów (z samej góry + wskazany w formularzu) oraz subskrypcje Reddita; wszystkie linki są dostępne w formularzu zgłoszeniowym
  2. rejestrację z adresem email, adresem portfela ETH, nazwą użytkownika Telegram i Twitter

+ OMIX (4$) za zaproszenie nowego użytkownika

Maksymalnie 30.000 zgłoszeń.

Dystrybucja tokenów po ICO między 1 a 14 czerwca 2018.

Aktualizacja 19 czerwca 2018. Airdrop został przeprowadzony. Tokeny OMX są dostępne na giełdach i listowane przez CMC » Za spełnienie standardowych warunków i zaproszenie 5 nowych użytkowników otrzymałem… patrz ostatnia grafika ↓

Shivom ShivomUdany zrzut!

Odebrane 237,76536312 OMX

Pierwszy raz widzę transfer o zerowej wartości – prawdopodobnie testowy.

Udany airdrop Shivom

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.