Papyrus to uniwersalna platforma blockchain do zastosowań biznesowych wspierająca zarządzanie prywatnością, która na nowo definiuje rynek reklamy cyfrowej. Już wprowadziła swój MVP (Minimal Viable Product – najprostsza wersja komercyjna produktu) oparty na testnecie Ethereum i warstwie kanału Papyrus.

Misją projektu jest stworzenie globalnego ekosystemu reklamy cyfrowej, który połączy użytkowników, wydawców, reklamodawców i twórców aplikacji zdecentralizowanych (DAPP), zapewniając całkowicie przejrzystą, sprawiedliwą i efektywną dystrybucję wartości reklam. Papyrus pragnie przyspieszyć wzrost efektywności rynku reklamowego i jednocześnie poprawić komfort oraz finanse wszystkich użytkowników.

36 PPR za

  1. dołączenie do grupy Telegram, subskrypcje Twittera i retweet tweeta z samej góry – wszystkie linki dostępne w formularzu rejestracyjnym » http://airdropalert.com/cms/join/Papyrus
  2. rejestracje z adresem email, adresem portfela ETH, nazwą użytkownika Telegram i Twitter

Limit airdropa to 5.000 zgłoszeń. Dystrybucja tokenów PPR w listopadzie 2018. Możliwe, że airdrop zostanie wypłacony w ETH.

https://papyrus.global/

Aktualizacja grudzień 2018: airdrop został przeprowadzony – patrz ostatnia grafika poniżej ↓

papyruspapyrus

Udany zrzut!

Odebrane 36 PPR

Papyrus airdrop

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.