Agora to szwajcarska fundacja z laboratorium technologicznym, która proponuje sprawdzalne, kompleksowe i przejrzyste wybory polityczne dla rządów i instytucji poprzez cyfrowe, zdecentralizowane systemy głosowania.

We współpracy ze Szwajcarskim Federalnym Instytutem Technologii (EPFL) zespół projektu złożony z  wykwalifikowanych kryptologów i specjalistów od bezpieczeństwa spędził 2,5 roku rozwijając sieć blockchain, która zapewnia odbiorcom nowoczesny, efektywny kosztowo i bezpieczny sposób angażowania wyborców.

Wybory w sieci Agory są zabezpieczone przed manipulacją i zapewniają pełną przejrzystość dla opinii publicznej dzięki dowodom kryptograficznym potwierdzającym wszystkie wyniki wyborów. W marcu 2018 r. Agora została zaproszona do zaprezentowania swojego bloku wyborczego w wyborach prezydenckich w Sierra Leone przez lokalną Państwową Komisję Wyborczą.

Ciekawe czy będzie i jak intensywny opór aktualnych elit politycznych? 😉

VOTE (∼8$) za

  1. dołączenie do grupy Telegram, subskrypcje Twittera i retweet posta z samej góry oraz subskrypcje Reddita – wszystkie linki są dostępne w formularzu zgłoszeniowym »
  2. rejestracje z adresem email, adresem portfela ETH i nazwami użytkownika Telegram i Twitter

+ VOTE (∼2$) za zaproszenie nowego użytkownika

Pula airdropa to 1.310.000 VOTE przy limicie zgłoszeń 15.000. Zrzut ma kilka etapów, ale można dołączyć tylko 1 raz. Reflink działa we wszystkich.

Dystrybucja tokenów po ICO, między 20 a 30 sierpnia 2018.

Uwaga niespotykane zastrzeżenie! Wszelkie nazwy użytkowników z Telegrama zawierające adresy reklam lub stron internetowych będą automatycznie usuwane z grupy i nie będą uprawnione do odbioru airdropa w celu zachowania integralności społeczności.

Zarejestruj się i odbierz tokeny VOTE »

Agora.vote Agora.vote

Napisz komentarz. Twoje myśli są tu zawsze mile widziane ↓

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.